שורשים ישוב קהילתי במשגב
דף הבית| אודות הישוב| שעות פתיחה| לוח שורשים| עסקים בישוב| ספר טלפונים| English| צור קשר
דף חירום ישובי
בעלי תפקידים
מזכירות
בית כנסת
ועדת ארכיון
ועדת חיילים
ועדת צעירים
ועדת קהילה
משחקייה
סביבה
ספורט
תרבוטף
ועד מנהל
רב מקהיל
בטחון
חגים ותרבות
חינוך
נוער
נקלטים
תכנון ובניה
ספריה
התנועה המסורתית
מנהל האתר
הודעות מועצה
קרן עזרה הדדית
English
סקר נקלטים

נעים להכיר: ליאת תמיר, שחוגגת עם משפחתה 15 שנה מאז עלייתם לישראל! 

נקלטים | עדכון אחרון:  30/09/2021 04:34

כרגע אני גרה עם משפחתי ברחוב אלה ובאוקטובר אני עוברת לגור בקריית שמונה. 

איך הגעתי לשורשים

 אחותי אורלי, אחי אבי ואני גדלנו בפרברים של ניו יורק עם משפחתי עד 2006 ואז החלטנו לעלות לארץ. באוגוסט 2006  – ימים בודדים אחרי הפסקת האש של מלחמת לבנון השניה – עברנו ליישוב אבטליון במשך שנתיים עד שסיימנו לבנות את ביתנו בשורשים.

היום אחותי מתגוררת בגבעתיים ואחי מתגורר ביישוב חרשים. 

כמה מילים עלי

קוראים לי ליאת תמיר אני בת 24. חלק מהדברים האהובים עלי הם לשיר, לטייל עם חברים ומשפחה ולבשל. הייתי במכינה קדם צבאית חצי שנתית "קול עמי" בכפר נוער באבו גוש. לאחר מכן התגייסתי כלוחמת ליחידת החילוץ והצלה של פיקוד העורף. אחרי שהשתחררתי ב-2018 טסתי לטיול הגדול במזרח אסיה ומאז מחכה לחזור לשם!

מגיל צעיר השתתפתי כחניכה ולאחר מכן כמדריכה בתנועות נוער בארץ ובחו"ל. כיום אני ממשיכה לטוס עם אמא שלי כל קיץ למחנה רמה שנמצא בנייאק, ניו יורק, שם אנחנו עובדות יחד בצוות מצילים ובהנהלת המחנה.

באוקטובר הקרוב אתחיל תואר ראשון בעבודה סוציאלית במכללה האקדמית תל חי! אני מאוד מתרגשת לעבור לדירה בקריית שמונה ולהתחיל את השלב הזה בחיים שלי.

כמה מילים על שורשים

אני מאוד אוהבת את הקהילתיות בשורשים. גדלתי כחניכה ומדריכה בתנועת הנוער "נוע"ם" שלדעתי הייתה היבט חשוב ומיוחד באופי של היישוב. לשמחתי יש משהו מיוחד בקשרים של בני הנוער ביישוב. אפילו בראש השנה האחרון נזכרתי כמה היישוב והקהילה שבונה אותו חשובים לי. ישבנו עם משפחת אור לחגוג שנה חדשה ויום הולדת לשמואל ומצאתי את עצמי יושבת עם חברי ילדות (שאת חלקם לא ראיתי כבר שנים) ומנהלת שיחות עמוקות על החיים, שיחות מצחיקות בלי פואנטה וכל מה שביניהם. נזכרתי כמה הם חשובים בחיי ואיזה השפעה מטורפת הייתה לכל אחד מהם על ההתפתחות שלי כאדם.

אנקדוטה

שנה לפני שעלינו לארץ, באנו לביקור ביישוב ובבית ספר. זאת הייתה הפעם הראשונה שלי בישראל. עד שהגענו וראיתי מה באמת קורה פה, הייתי בטוחה שהכל מדבר אחד גדול ואני הולכת לרכב על גמל בדרך לבית ספר. 

  • מזל טוב מועדת נקלטים!

תמונות מצורפות להודעה זו:

הפוך לדף בית  הוסף למועדפים
חדשות המועצה
מזכירות - עודכן ב:14/10/2021
לוח פעילויות
10/2021
« חודש הבא חודש קודם »
הוד' אחרונות בפורומים
פורומים באתר שורשים
פאב שורשים 
פורום בטיחות ובטחון 
פורום שמיטה 
פורום אתר שורשים 
פורום לחיפוש עבודה ועובדים 
אלבום תמונות